d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Hristina vám radí - jak na zničené vlasy

obrázek

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novou rubriku „Hristina vám radí“, ve které napíšeme více informací o našich produktech, účincích, obsahu, o tom jak kombinovat produkty a další rady, které vám pomohou a usnadní udržet krásný vzhled a pevné zdraví.

A tady je náše první rada ...

Nejlepší kombinace produktů pro tenké a zničené vlasy bez objemu s mastnými kořínky vlasů

1. Šampon na podporu růstu vlasů

2. Vlasová maska pro poškozené vlasy kopřiva, ořech, lopuch

3. Bylinkový koncentrát na seboreu a vypadávání vlasů

Šampon na podporu růstu vlasů je kombinací bylin a olejů, které vlasům dodávají objem a hustotu. Vyživují vlasy, zabraňují rozdvojování konečků vlasů a podporují jejich růst. Není náhodou, že se jedná o náš nejprodávanější produkt. Výsledkem budete fascinováni!

Doporučujeme mytí vlasů šamponem maximálně každé 2 dny, aby jste se vyhnuli přílišné stimulaci vlasové pokožky hlavy.

 

 

V kombinaci s maskou na vlasy budou vaše vlasy jemné a vyživené. Maska obnovuje a hydratuje vlasy do hloubky a chrání je před tepelným nebo chemickým ošetřením. Masku lze použít i bez oplachování z konečků vlasů.

Bylinný koncentrát na seboreu je silnou kombinací bylinných výtažků a má okamžitý účinek na mastné kořínky. Uklidňuje pokožku hlavy, reguluje maz, vyživuje a zastavuje vypadávání vlasů. Má mírný stylistický efekt tím, že dává vlasům u kořínků velký objem.

Postup a použití: Vlasy umyjte větším množstvím šamponu, opláchněte a naneste masku hlavně na konečky vlasů. Nechejte masku působit alespoň 5 minut a poté opláchněte. Masku lze také použít na vlasovou pokožku, ale ne více než 1 krát týdně. Vlasy si osušte ručníkem, do kořínků vlasů nastříkejte bylinkový koncentrát na seboreu a prsty lehce vmasírujte.

Pro dobrý objem a styling můžete vlasy vyfoukat fénem s chladnějším vzduchem.

obrázek

Máte nějaké dotazy k tomuto článku, nebo o našich produktech? Napište nám...

Kontaktní formulář

Odběr novinek