d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Jak pečovat o smíšenou pleť na obličeji

Smíšená pleť je velmi běžný typ. Většinou je pleť v T- zóně (nos, brada a střední část čela) mastná a ve zbylích částech obličeje je pleť normální nebo suchá. Pleť v T- zóně je náchylná k tvorbě akné a vyžaduje zvláštní péči. Problém je v tom, že pokud používáte přípravky na mastnou pleť, budou v T-zóně fungovat dobře, ale zbytek obličeje vysuší nebo podráždí. Pokud použijete produkty na suchou pleť, tak v T-zóně, bude pleť mastná.

 

Zde je snadný způsob, jak pečovat o smíšenou pleť, který vám ušetří spoustu času, úsilí a investic do produktů. Procedura se provádí večer, protože krém pro T- zónu zanechává světle bílý film na pleti.

obrázek

Krok 1: Důkladně si očistěte obličej obvyklými produkty na odličování a čistění pleti.

Krok 2: Naneste výživný noční krém podle vašeho výběru na celý obličej včetně T-zóny a jemně vmasírujte.

Krok 3: Naneste pouze v T - zóně (nos, brada a střední část čela) lékařeský krém na akné. Krém zanechává světle bílý film, ale rychle se vstřebává a nevysušuje pleť. Udržuje póry čisté a stáhnuté.

Jsme si jisti, že budete s výsledkem spokojeni.

 

 

 

 

 

Odběr novinek