d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Jak zvládnout problémy s pletí nebo vlasy? Přírodní kosmetika!

Máte citlivou, mastnou, nebo celkově problematickou pleť? Trpíte na mastné kořínky vlasů, ale suché konečky? Připravili jsme si pro Vás pár tipů a rad, jak bojovat s problematickou pletí a vlasy!

 

Mastnota pleti, akné nebo velké otevřené póry? Nejčastěji se tyto problémy pleti objevují po zcela základních kosmetických úkonech a to například při použití nevhodné kosmetiky, nebo špatným způsobem ošetření pleti. Pro tyto případy jsme vybrali 100% Přírodní lékařský krém na akné Hristina, který je speciálně vyvinutý pro problémovou pleť, je antibakteriální a pomáhá omezit velké póry, akné a reguluje mastnotu.

Ve složení krému nalezneme protizánětlivé složky jako je kaolin, zinek, propolis a mnoho dalších přírodních doplňků které jsou účinné v boji proti akné a mastnotě pleti.

 

 

 

Ruku v ruce s problémy s pletí se většinou dostaví i mastné a nevzhledně vypadající vlasy. Je ale nutné si uvědomit, že při použití šamponu na mastné vlasy do celé délky vlasů odmašťujeme i konečky a tam můžeme docílit efektu který jsme si nepřáli. A to suchých a lámajících se konečků. 

 

V péči o vlasy s mastnými kořínky tedy doporučujeme být tak trošku alchymistou v koupelně:

 

 

 

Opačným problémem, kterým trpí mnoho žen, jsou vlasy poškozené od barvení, chemie a stylizace účesu. Vlasy jsou celý život namáhané ale i vnějšími vlivy jako jsou například cigaretový kouř, prach a počasí. Přírodní vlasová maska pro poškozené vlasy díky svému složení vyživuje vlasy do hloubky, dodává jim lesk a pevnost. Obsahuje velké množství přírodních olejů, které také v jisté míře vlasy před nepříznivými vlivy chrání.

Myslíme, že příroda vždy ví jak si poradit, proč jí tedy nedůvěřovat i při péči o namáhané vlasy či pleť?

Přírodní péče o vlasy

Odběr novinek