d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Kávový peeling, který vyhlazuje a obnovuje pleť

Patříte mezi milovnice kávy? Pokud ano, tak vás určitě nadchne náš 100% přírodní pleťový Coffee Bran face peeling.


Peeling jako takový je znám už po tisíce let. Již ve starověkém Egyptě se používaly ovocné peelingy pro jejich vyhlazující účinky na pleť. Pokud se navíc spojí vlastnosti látek obsažených v kávových zrnech a peelingový účinek, dochází k maximalizaci efektů, které kávový peeling přináší.


Kávová zrna jsou bohatá na kofein, který má bezprostřední účinek přímo na pokožku. Pokud se navíc do pokožky dostává během peelingu, dochází díky jejímu většímu prokrvení k důkladnějšímu vstřebání kofeinu a tím i lepším výsledkům.

Mezi hlavní účinky kofeinu patří zlepšení prokrvení pokožky a její oživení. Navíc působí antibakteriálně, dokáže zmenšovat otoky a urychluje spalování tukové vrstvy. Pleť je po použití rozjasněná, vypnutá a sjednocená. Kofein díky vysokému obsahu antioxidantů navíc pomáhá odbourávat toxiny z pokožky a bojuje proti volným radikálům. Výsledkem je pomaleji stárnoucí pleť. Díky mechanickému obrušování kůže a lepšímu prokrvení dochází v pokožce ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu, to příspívá k vyhlazení jemných linií vrásek.

Peeling obsahuje i velký podíl jílu, který se postará o hloubkové vyčištění pleti i zanešených pórů. Pleť je tak nejen rozzářená ale i důkladně čistá. Samotný jíl má obvykle lehce stahující a vysušující účinky, proto je peeling obohacen o extrakty z chmele a heřmánku, které po vyčištění pleť zklidní a obnoví zpět její rovnováhu.

 

Jaké jsou celkové účinky po použití peelingu?

Po použití je pleť:

 

  • vyhlazená a jemná na dotek
  • svěží
  • vyčištěná
  • sjednocená
  • vypnutá (jedná se o mírné napnutí a vyhlazení, nikoliv o nepříjemné pnutí a vysušení pokožky)

Jak peeling používat?

Na navlhčenou pleť naneste přiměřené množství peelingu a jemnými krouživými pohyby odstraňujte odumřelé buňky z pleti, následně můžete nechat chvíli působit jako masku (2 – 3 minuty) a poté opláchněte a jemně pleť usušte. Po použití bude vaše pleť jemná, rozzářená a zbavená všech nečistot.


Peeling doporučujeme používat 2x týdně.
Častější užívání způsobuje odstranění ochranné vrstvy pokožky a pleti neprospívá.

obrazek

Odběr novinek