d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Proč je důležité v noci regenerovat pleť?

 

Každodenní aplikace líčidel a jejich nesprávné odličování, prach z ovzduší, ale i přirozený proces odumírání kožních buněk, životospráva, pitný režim, nedostatek spánku, aktivního i pasivního odpočinku. To vše se nám negativně podepisuje na naší pleti, a ačkoliv si to většina z nás uvědomuje, tak málokterá žena pleti opravdu věnuje tolik času, kolik by si zasloužila.

Naše pleť potřebuje pro svoji regeneraci především dostatečnou hydrataci a to jak zevnitř, tak i zevně. Zatímco s pitným režimem vám příliš nepomůžeme, tak na zevní hydrataci a péči vám můžeme dát několik tipů. Pleť odpočívá a regeneruje především v noci a to po důkladném odlíčení a péči, kterou jí věnujeme, proto bychom měly tento proces podpořit správnými kosmetickými přípravky.

Ideální pro noční regeneraci všech typů pleti je náš Regenerační noční krém Dr. Derehsan, jehož čistě přírodní složení vychází ze Starověké Perské receptury. Pokud se důkladně zaměříte na ingredience ve složení, najdete přírodní složky, které zastupuje především voda – pro správnou hydrataci, jejíž účinek je podpořen vzácnými oleji, jako je například olej z hroznových semínek, mandlový olej, datlovníkový olej, arganový olej nebo olej avokádový.

Olej z hroznových semínek a arganový olej se pyšní obsahem antioxidantů a zejména velkou koncentrací vitaminu E. Vitamin E pomáhá regenerovat pleť, působí proti stárnutí pokožky a má tedy přirozený anti-aging efekt. Mandlový olej se vyznačuje svými účinky, zvláště pro suchou a citlivou pleť, kterou pomáhá zklidňovat a především v podzimních a zimních dnech chrání pokožku proti nepříjemnými povětrnostními vlivy. Dalším olejem je avokádový, který je cenným olejem zejména pro svůj obsah vitaminů – A, C, E a některých ze skupiny B vitaminů. Avokádový olej regeneruje pleť a je vhodný zejména na pleť zralou, kterou pomáhá vypnout a má blahodárné účinky zejména na oční okolí. Bambucké máslo se svým obsahem cenných látek podílí na udržení pevnosti a pružnosti pokožky a pomáhá i k případnému rychlejšímu hojení malých ran, navíc se skvěle vstřebává a nezanechává na pokožce mastný pocit.

Použití:

Pro udržení vlastností krému je potřeba do nádobky při aplikaci nesahat prsty, ale nejlépe používat plastovou nebo dřevěnou špachtličku, která zabrání vniknutí bakterií do krému a dřívějšímu oxidování, které následně může snížit kvalitu krému i jeho životnost. Dostatečnou vrstvu krému naneste večer na důkladně vyčištěnou pleť a krouživými pohyby vmasírujte do pleti. Ta se vám ráno odvděčí odpočatým vzhledem a bude připravena na další den.

 

Složení: VODA, OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMÍNEK, DATLOVNÍK OLEJ, BAMBUCKÉ MÁSLO, MANDLON HOŘKÁ OLEJ, ARGANOVÝ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, ALOE VERA EXTRAKT, PETRŽEL EXTRAKT, HADÍ PEPTID EXTRAKT, VČELÍ VOSK

Odběr novinek