d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Šampony bez chemie, které bohatě pění díky Mydlici lékařské


Milé dámy, je nám velkým potěšením, že Vám můžeme představit náš hlavní triumf. Produkt, který je doposud nejprodávanějším a nejoblíbenějším zbožím v eshopu a na který jsme náležitě pyšní. Tímto produktem jsou naše šampony.

obrázek

Čím jsou naše šampony tak unikátní?


SLOŽENÍM. V obsahu používaných látek nemají na současném trhu konkurenci.

Šampony vyrábíme podle starých perských receptur v pohoří Rila v Bulharsku bez jakýchkoliv chemických látek! Při výrobě striktně dodržujeme staré výrobní postupy a používáme ty nejkvalitnější přírodní extrakty.

Pro vytvoření bohaté pěny nepoužíváme žádné sulfáty ani jinou chemii, ale výtažky z byliny Mydlice lékařské. Jedná se o rostlinu, která je velmi bohatá na tzv. saponin. Tato látka ve sloučení s vodou vytváří bohatou pěnu, Vy tak při použití nepoznáte rozdíl od běžně prodávaných šamponů z drogerie. Vaše vlasy ovšem rozdíl poznají. Pravidelným používáním získají přirozenou hydrataci, budou silné a zdravé. Navrátí se jim opět zdraví.

Ozdravena bude i vlasová pokožka. Mydlice lékařská totiž obsahuje protizánětlivé a antibakteriální látky, díky nimž se dříve používala na léčení různých kožních chorob jako ekzémy či akné.


SPOUSTA Z VÁS SE PTÁ….

,,Budu mít po použití šamponu opravdu umyté vlasy?”

ANO. Velký obsah přírodního saponinu zaručuje důkladné odmaštění i vyčištění vlasů i vlasové pokožky. Při používání je efekt naprosto stejný, jako při používání klasických šamponů obsahujících sulfáty. Na rozdíl od nich však nenarušují přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a zajišťují důkladnou hydrataci a výživu vlasů. Komerční šampony mnohdy pouze navozují ,,pocit” ozdravení díky použití silikonů, minerálních olejů a jiných látek avšak při dlouhodobém používání vlasy zatížením ztrácejí svou kvalitu i zdraví.


,,Kde najdu kompletní složení šamponů?”

Detailní složení je napsáno v popisu každého produktu.


,,Lze šampony používat na tělo i na vlasy?”

Ano, v nabídce máme dva druhy šamponů.

Jedny jsou určené přímo na vlasy - jsou obohaceny o bylinné extrakty, které působí přímo na zdraví a růst vlasů. Jejich vůně je jemnější, bylinná.
Druhé nabízíme pod názvem - Sprchové gely na vlasy i tělo. Jedná se o mycí gely, určené pro každodenní péči o celé tělo i vlasy. V nabídce máme nepřeberné množství vůní - od jahody, máty, bulharské růže až po čokoládu.

.

Odběr novinek