d57def71d6c453e3597f14ef5299988c.svg  +420 776 079 399      70a0671d0dc5a0fccdb4fc3bb436c869.svg  info@litlolo.cz      Kontakt      O nákupu      O nás      Obchodní podmínky

Snadná platba online

 

Platba katrou online

V našem eshopu můžete bezpečně platit platební kartou přes platební bránu Comgate, GoPay, nebo přímo z Vašeho PayPal účtu.

 

 

Platba přes platební bránu Comgate

Desítky platebních metod. Platby kartou VISA, VISA Electron, MasterCard, Diners Club, Google Pay, Apple Pay. Platební tlačítka, odložené platby. Pokud špatně zadáte platební údaje, brána vám automaticky nabídne jiný pokus o zaplacení stejnou nebo jinou platební metodou. Nemusíte se bát když něco spletete, pokud by se tak stalo, odešleme vám peníze zpět na Váš účet. Můžete nás kontaktovat na emailu: info@litlolo.cz  nebo na telefonu: +420 776 079 399

Vaše platby jsou v bezpečí. Jako licencovaný subjekt působíme pod dohledem České národní banky a Ministerstva financí České republiky. Jsme certifikovaní dle PCI DSS.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

 

Platba přes platební bránu GoPay

Využíváme platební bránu GoPay, která Vám při platbě nabídne více možností a Vy si tak můžete vybrat způsob platby, který Vám vyhovuje nejvíce. Nemusíte se bát když něco spletete, pokud by se tak stalo, odešleme vám peníze zpět na Váš účet. Můžete nás kontaktovat na emailu: info@litlolo.cz  nebo na telefonu: +420 776 079 399

Bezpečnost a spolehlivost

Platební brána GoPay je zabezpečena pomocí nejmodernějších technologií a splňuje všechny bezpečnostní standardy.

GoPay je institucí elektronických peněz s oprávněním

České národní banky poskytovat platební služby a vydávat elektronické peníze. Transakce platební kartou jsou dle výše částky chráněny osobním PINem, což přispívá k vyšší bezpečnosti realizované platby. Veškerá komunikace během platebních operací je šifrovaná nejaktuálnějšími certifikáty. Platba samotná je tedy vždy velmi bezpečná

S údaji platebních karet nakládáme v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Při manipulaci s citlivými údaji se řídíme bezpečnostními kritérii.

 

 

Platba přes platební bránu FONDY

Platební brána FONDY představuje jednoduchý a bezpečný způsob platby online. Platební brána Fondy je pod dohledem Národní banky / číslo oprávnění FCA UK, č. 900705 /. Po výběru platební možnosti budete přesměrováni na stránku banky. Při platbě kartou je třeba zadat údaje z platební karty. Vaše platba bude připsána během pár minut. Tímto způsobem zaplatíte platební kartou přes internet nebo rychlým on-line bankovním převodem. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Více informací naleznete na naší internetové stránce: https://fondy.eu/sk-sk/ 
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat: slovakia@fondy.eu

 

 

Platba z účtu PayPal

Zaplatíte několika kliknutími

V tisících online obchodech můžete platit jednodušeji a bezpečněji pouze pomocí e-mailové adresy a hesla. Nemusíte při každé platbě zadávat údaje o kartě.

Jestliže něco není v pořádku, můžeme vám vrátit peníze. Chráníme vaše nákupy, takže můžete nakupovat bez obav. Pokud objednané zboží nedorazí nebo neodpovídá popisu prodejce, pomůžeme vám získat peníze zpět.

Pokud váš nákup přes PayPal neproběhne podle očekávání, můžeme vám pomoci získat peníze zpět, včetně náhrady za poštovné při vrácení zboží.

 

 

Platba  převodem na účet

Pokud se rozhodnete zaplatit předem přímo na náš účet budete o tom informováni emailem a nabídneme vám za to nejnižší cenu za dopravu. Kdyby  nedopatřením nastala dvojitá platba, peníze vám ihned vrátíme.

 

Pokud se rozhodnete zaplatit bankovním převodem přímo na náš účet v CZK

CZK:                123-2061290207 / 0100
CZK IBAN:      CZ7601000001232061290207
BIC/SWIFT:     KOMBCZPPXXX

 

 

Dobírka

Platba při převzetí zásilky. Kurýr převezme platbu v hotovosti, nebo můžete zaplatit platební kartou.

 

 

 


Produkty na e-shopu LITLOLO neobsahují žádné minerální oleje, parabeny, sulfáty, chemické konzervanty, silikony, PEG a jinou chemii.

100% přírodní složení je uvedeno u každého produktu.  

 


Díky striktnímu dodržování výrobního postupu jsme získali tyto certifikáty:


 ​

100% přírodní
kosmetika

Doprava nad
1400 Kč zdarma

Doprava
od 75 Kč

Slevy

Snadná platba
online

Garance
spokojenosti